Shpallje

Adelina Ismajli ishte këngëtarja më e bujshme e estradës në gjithë publikun shqiptar. Ndër të parat që trend e bëri zhveshjen dhe ajo u personifikua si një ‘rebele’ që nuk di të ndalet.

Si të gjithë të tjerat edhe Adelina mundohet që të jetë sa më në formë në skenë dhe në rrjetet sociale, përcjell ORAinfo.

‘Maskimi’ i fytyrës nga VIP-at është në trend dhe ishte edhe për Adelinën në kohën kur ishte në maje të karrierës.

Tejet zhgenjyes për publikun është kur fytyra e tyre e vërtetë është larg asaj që është prezantuar për vite me radhë.

Një fotografi që shfaq fytyrën e Adelinës nga afër është një tregues i mirë se si duket ajo në realitet.

Për më shumë shikoni dallimin!