Shpallje

Ajo tashmë është rritur dhe përmasat e saja trupore janë për lakmi gjë që shpesh e vërteton ajo dhe me foto që hedh në rrjete sociale.

Behet fjale për Adea Pulen e cila publikon fotografi te shumta ne rrjetet sociale.

Se fundmi bukuroshja ka postuar nje fotografi ku ajo ka te veshur nje fustan te kuq ku i shfaq te pasmet e saja bombastike.