Shpallje

Fiona Gllavica është tashmë ndër aktoret më të dashura për publikun tonë, shkruan ORAinfo.

Së fundmi ajo është bërë e njohur për rolin e saj si Pajtesa tek seriali vendor “çka ka shpija”.

Pajtesa në serial luan një vajzë nga fshati dhe e cila nuk di si të sillet në qytet, por në jetën reale ajo është një femër shumë moderne.

Është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime të shumta dhe të ndryshme.

Gripi sezonal siç duket e ka kapluar edhe Fionën, e këtë e ka treguar vet ajo përmes postimit të një fotografie në Instagram, ku edhe nga pamja vërehet se është sëmurë…