Shpallje

Vesa Luma, është ndër zërat më të mirë të skenës sonë, transmeton ORAinfo.

Ajo tash e një kohë është në lidhje me reperin shqiptar Big Basta, të cilët edhe kanë një djalë së bashku.

Vesa është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, ku bën postime të ndryshme dhe shumica prej tyre janë postime të djalit te saj.

Ndërsa sot ajo ka publikuar një fotografi në të cilën shihet e grimosur, por nuk po duket edhe aq mirë.

Shikojeni vet fotografinë më poshtë…