Shpallje

Prej disa muajsh, aktorja e njohur e humorit Rudina Dembacaj ka nisur një projekt të ri të titulluar “Mos i fol shoferit”.

Mirëpo Rudina ka pranuar se kurrë nuk do provonte muzikën sepse thotë që këndon si derr.

Aktorja e humorit Rudina Dembacaj tashmë është një moderatore shumë e dashur për publikut.

Pas angazhimit të saj në spektalet e humorit dhe medias, ajo njihet më së shumti për karakterin shpërthyes dhe batutave pa filtra.

E ftuar në PopCulture, ajo ka folur për për lidhjet e saj të mëparshme dhe marrëdhënien me bashkëshortin aktual.

“U ndava nga i dashuri i fundit sepse nuk kishim përputhje së bashku dhe unë kisha nevojë për një mashkull më bujar dhe xhentëllmen. Bashkëshorti im ndryshon shumë nga ish partnerët e mi.”

Por a do pozonte cullak për 100 mijë dollarë?

Rudina Dembacaj tha po, duke shtuar se do të pranonte sapo të rregullonte pak linjat.