Shpallje

Deputeti dhe artisti i njohur Labinot Tahiri, sot e ka dërguar nënën e tij për kontroll mjekësore në Shkup.

Në një video që ka publikuar përkrah nënës në Instagram, ai ka treguar se prindërit e tij janë takuar në kryeqytetin maqedonas.

“Sa shume e duaaaa është si Engjull e urtë e kam pru në kontrollë por nuk e kish harru vendin ku kanë qenë me baben duke shetitur haha Shkupi i dashur”, ka shkruar Labi sipër videos së publikuar.