Shpallje

Modelja e njohur, Anastasia Kvitko vazhdon të mbahet në super formë.Ajo ka bërë disa fotografi së fundmi ku duket si gjithmonë në formë të shkëlqyer.

Rivalja e Kim Kardashian edhe njëherë e ka dëshmuar se shumë joshëse dhe seksi.Me këto tipare kaq të veçanta hyn në mesin e modeleve seksbomba e më të komentuara në mediat rozë.

Modelja 26 vjeçare vazhdon të mbajë një numër të madh të ndjekësve me këto linja perfekte.

Më poshtë ndiqni disa imazhe ‘hot’ të modeles Kvitko.