Shpallje

Adea Pula femra e cila komentohet shumë për çdo paraqitje ajo i mahnitë të gjithë me pamjen e saj, shkruan Gazeta Blic. 

Adea  njëra nga vajzat më simpatike që dikur ishte prezente në skenën muzikore,po lë nam në rrjete sociale.

Në rrjetin social Instagram ka postuar një fotografi ku ajo ka të veshur një palltë me ngjyrë kafe të lehtë, dhe që me bukurin e saj ajo po i çmend ndjekësit.

Ajo ka kohë që nuk ka sjellur ndonjë projekt të ri muzikor.