Shpallje

Ariana Fejzullahu është nusja më e komentuar në mediat rozë, shkruan Gazeta Blic.

Nusja e Ermalit është e pranishme në rrjetet sociale e cila nuk ngurron të shfaq imazhe të llojllojshme e së fundmi edhe ato provokuese. Në disa imazhe Ariana ka reklamuar paksa të pasmet e cila duket tejet elegante dhe me shumë stil.

Ndryshe, Ermali dhe Ariana janë të martuar prej vitesh të cilët kanë edhe tre fëmijë ku padyshim janë një familje tejet e lumtur.

Vlen të ceket se ajo tërheq vëmendjen e mediave rozë shqiptare edhe me përzgjedhjen e veshjeve që bënë kohë pas kohe.