Shpallje

Bukuroshja Morena Taraku, vite më parë ka qenë Miss Kosova, ndërsa tani i është kthyer muzikës në të cilën rrugë po ecën mjaftë mirë, shkruan ORAinfo.

Ajo njihet për bukurin dhe format e saj trupore, të cilat edhe nuk heziton që t’i ekspozoi asnjëherë.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

E në dy postimet e fundit të saj, një fotografi dhe një video, Morena shfaqet e veshur me pantollona të lëkurës,në të cilat vërehen të pasmet që nuk i ka origjinale.

Shikojeni me vëmendje videon, kur Morena kthehet pas…

Yess : I love 🍑 !! 🙃

A post shared by K I N G M T (@morenataraku) on

Don’t guess !!! It’s my iPhone charger😂 #crazyasf**** 🙄 #2meters

A post shared by K I N G M T (@morenataraku) on