Shpallje

Bashkëshortja e këngëtarit Sinan Hoxha, Andrra Destani ka hapur një lokal të saj për veshje nusërie, ndërsa në hapje të këtij lokali ishin të pranishme shumë fytyra të njohura të showbizit vendor.

Ndër të ftuarit ishte edhe bashkëshortja e aktorit Shpëtim Desku, e cila me gjithë elegance dhe bukurinë që ka mori vëmendjen mjaft shumë.

Në disa fotografi të siguruara nga Zëri.info, shihet Arta Desku, së bashku me bashkëshorten e Labinot Gashit dhe shumë fytyra të tjera të njohura.Image

Image

Image
Image