Shpallje

Shumë nga këngëtaret shqiptare nuk e kanë aspak problem kur ekspozohen më shumë se që duhet, shkruan GazetaBlic.

Në mesin e tyre është dhe Genta Ismajli, ku veshja e saj në një nga koncertet e mbajtura e ka nxjerrë atë mjaft keq, më saktësisht ‘zogu’ i këngëtares është vënë në pah nga paparazzi që ka shkrepur fotografinë.

E veshur me të bardhë, pamja e saj lë shumë për të dëshiruar, por duket se Genta nuk e ka problem aspak. Madje ajo së fundmi ka pranuar se ka bërë ndëhyrje dhe në buzë.

Kujtojmë se projekti i saj i fundit mbetet ai me titull “Dy dashni” i cili ka arritur mbi 18 milionë klikime.