Shpallje

Shkenda Dobova jo vetëm si këngëtare por njihet edhe për pamjen e saj të jashtme, shkruan GazetaBlic.

Ajo nuk heziton asnjëherë t’i tregoj linjat trupore, e shpeshherë duke u ekspozuar dhe më shumë se që duhet.

E në foton e fundit të publikuar në Instagram, duket sikur gjoksi i saj gjigant ka dalur nga kontrolli saqë as bluzja e saj nuk po e zë!

Kujtojmë se ajo ka kohë që nuk është aktive me projekte muzikore, pasi projekti i fundit mbetet ai i lansuar para një viti, projekti me titull “BadGal”.