Shpallje

Ronela Hajati përveç zërit, njihet për format bombastike që posedon, shkruan GazetaBlic.

Këngëtarja kohëve të fundit ka shtuar ca kile e ndjekësit e saj janë ata që kanë komentuar një gjë të tillë. Janë pikërisht dy fotografitë e fundit të publikuara nga Ronela ato që kanë bërë që ata të shpërthejnë nëpër komente.

🦅

A post shared by Ronela Hajati (@ronelahajatiofficial) on

Don’t know why i look like i have only one leg 😂😂😂 but i like this photo! 🔥 #3

A post shared by Ronela Hajati (@ronelahajatiofficial) on

E nuk ka vonuar shumë ka reagur dhe vetë këngëtarja duke thënë se trupi i saj është shumë në modë, e që njerëzit harxhojnë shumë lekë të bëhen si ajo.

“Dhe sa për dijeni nuk jam shëndoshur, jam thjesht një trup shumë në modë, domethënë një yll që njerëzit po harxhojnë shumë lekë të bëhen si mua! Pra, dhe njëherë jam yll!”, ka shkruar Ronela në koment.