Shpallje

Ajo është padyshim diva e estradës shqiptare, shkruan GazetaBlic.

Adelina Ismajli ka vite që po jeton në Zvicërr. Ajo tashmë është e martuar me Valin i cili është dhe menaxheri i saj, ku kanë dhe një djalë të quajtur Uliks.

Por, ka afro 2 muaj që ajo është kthyer në Kosovë ku dhe është bërë pjesë e serialit vendor “O sa mirë”, ku luan rolin e drejtoreshës së shkollës.

E duket se raportet janë të mira me kolegët e serialit, pasi ajo dhe Vali kanë zgjedhur që sot të kalojnë pak kohë me aktorin Jeton Zogjani.

Beautiful family time with friends ☕️🥂 @jetonzogiani

A post shared by Adelina Ismaili (@adelinaofficiel) on