Shpallje

Andrra ka hapur biznesin e saj si shumica e grave të këngëtarëve të famshëm të cilët ia sponzorizojnë grave të tyre biznese të tilla.

U bë e famshme në krah të burrit të saj dhe tani ajo po i shfrytëzon rrjetet sociale si hapësira reklamuese,  përcjell ORAinfo.

E për hapjen e dyqanit ajo ka bërë përgatitje të mëdha duke u bërë edhe vetë modele e fustaneve të saj.

Në një postim të fundit ajo ka treguar look-un që ka bërë për hapjen solemne.