Shpallje

Teuta Krasniqin rrallë e shohim të zbukuruar shumë elegante, por edhe aktorja me raste del nga përditshmëria.

E pamjet e tilla zgjojnë kureshtje te fansat e saj të cilët nuk janë mësuar ta shohin të tillë Teutën, përcjell ORAinfo.

Një fustan i gjelbërt i shoqëruar me një grim dhe frizurë profesionale, është stili që ka zgjedhur aktorja për t’i qëndruar në krah burrit të saj në mbrëmjen ku kanë shkuar.

Për më shumë shikoni sa e bukur po duket dhe sesa i dashuruar pas saj shihet Adonisi.