Shpallje

Florian Marku sot do të ndeshet me boshnjakun Dzevad Mutfic.

Ky meç zhvillohet në Linz të Austrisë, shkruan GazetaBlic

Meçi mes Dzevaad Mutfic dhe Florian Markut pritet të fillojë në pas afro 30 minutave.

Pak para fillimit të këtij meçi, Supersport ka kapur disa pamje ku shihen shumë tifozë shqiptarë të cilët kanë shkuar në Linz për të parë meçi e shqiptarit.