Shpallje

Dizajnerja e modës, Jehona Dreshaj që njëherësh në publikun tonë njihet si motra e këngëtares dhe modeles, Afërdita Dreshaj është njëra ndër shqiptaret më tërheqëse në planet, shkruan Gazeta Blic.

Jo vetëm për bukurinë e saj, Jehona dallohet më shumë edhe për “asetet” që zotëron.

E, sidomos për gjinjtë spektakolarë që janë të një madhësie… jo të rëndomtë!

Fotot e fundit të publikuara nga ajo tregojnë për linjat e saja seksi.

Jehona çdo ditë e më shumë po i çmend ndjekësit e saj në Instagram me format e saj bombastike.

Ky imazh i fundit e dëshmojnë këtë më së miri.

♠️

A post shared by Jehona Dreshaj (@jehonadreshaj_) on

I'd rather be looking at memes too..

A post shared by Jehona Dreshaj (@jehonadreshaj_) on

Need to forward to the islands and get gold…

A post shared by Jehona Dreshaj (@jehonadreshaj_) on