Shpallje

Lola Haradinaj është bashkëshorja e politikanit të njohur kosovar, Daut Haradinaj, shkruan ORAinfo.

Ajo është një femër tepër e bukur dhe atraktive si dhe eleganca nuk i mungon në çdo paraqitje të saj.

Lola është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bëjnë postime nga më të ndryshmet.

E siç duket këngëtarja e preferuar e saj është Elvana Gjata, pasi atë e ka publikuar edhe sot në Instagram…