Shpallje

Besa Kokëdhima gjithmonë është cilësuar si një nga këngëtaret me zërin më të veçantë, shkruan GazetaBlic.

Madje në vitin 2013 ajo arriti të triumfojë në festivalin “Kënga Magjike” me këngën “Tatuazh në zemër”.

Mirëpo, përveç zërit kohëve të fundit ajo është përfolur dhe për operacionet plastike, ndryshim që ajo ka pësuar nëpër vite e që nuk është i vogël.

Fotografia e fundit e publikuar në llogarinë e saj tregon qartë ndërhyrjet e shumta që ajo ka bërë në fytyrë. Mollëza të fryra, buzët e hunda që duken lehtë sapo bën krahasimin me vitet e kaluara, por ajo vet nuk e ka pranuar një gjë të tillë asnjëherë.

When I see chocolate 😍😝

A post shared by Besa (@besaofficial) on