Shpallje

Ka ndërruar jetë mjeku i njohur Agim Siqeca.

Lajmin për vdekjen e tij e ka dhënë miku i tij Haxhi Avdyli, i cili është edhe deputet i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, njofton Gazeta Blic.

Avdyli e ka përshkruar Agim Siqecën si një mik të mirë, dhe njeri me plot energji.

Postimi i plotë i Haxhi Avdylit në Facebook: