Shpallje

Ariana Fejzullahu është bashkëshortja e këngëtarit të njohur Ermal Fejzullahu, shkruan ORAinfo.

Ajo tashmë është bërë shumë e njohur dhe e dashur për publikun, natyrisht fal burrit dhe vjehrrit të saj.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, ku bëjnë postime nga më të ndryshmet.

E sot ajo ka bërë një postim në të cilin shihen shumë ushqime.

Siç duket, Ariana nuk e ka problem se do të shëndoshet…