Shpallje

Gëzime Krasniqi është e fejuara e djalit të këngëtares së njohur kosovare, Remzie Osmani, shkruan ORAinfo.

Ajo tashmë është bërë e njohur dhe ka një numër të madh të ndjekësve në rrjetet sociale.

Gëzimja është shumë aktive dhe bën postime nga më të ndryshmet.

E sot ajo ka publikuar një fotografi nga pushimet që po bën me të fejuarin e saj ku flokët i kanë fluturuar nën kapelen që ka vendosur…