Shpallje

Shkurte Gashi është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë, shkruan ORAinfo.

Ajo njihet për këngët e saj të bukura si dhe të kënduarit live.

Pos për këto, Shkurta karakterizohet edhe për bukurinë dhe elegancën e saj.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

E përmes një postimi sot, ajo ka treguar se ka shkuar në Zvicër…