Shpallje

Seriali “O sa mirë” për një kohë të shkurtër u bë seriali vendor më i shikuar dhe më i pëlqyer për publikun tonë, transmeton ORAinfo.

Personazhe të ndryshme përmbante ky serial, ku secili prej tyre fitoi publikun apo adhuruesit e vet.

Por, aktorja që u bë më e dashura për ta, ishte edhe Arta Nitaj e njohur për rolin e saj si Xhesika e cila është një femër shumë atraktive.

E sot ajo ka publikuar një fotografi së bashku me kolegen e saj Adriana Matoshin, ku shihen gjatë xhirimeve të serialit.

Të dyja shfaqen të shtrira…