Shpallje

Andrra Destani është bashkëshortja e këngëtarit të njohur shqiptar, Sinan Hoxhës, shkruan ORAinfo.

Ata kanë një djalë të quajtur Ansi dhe gjithmonë shfaqen si një familje shumë e lumtur.

Andrra tashmë është shumë e njohur për publikun dhe bën postime nga më të ndryshme.

Para disa ditësh ajo bëri hapjen e dyqanit të saj te fustanave, në hapjen e të cilit pati shumë të ftuar, shkruan ORAinfo.

Atë natë Andrra u duk shumë e bukur dhe elegante, e nga atje vazhdon të publikojë fotografi të ndryshme.

Sot Sinani publikojë një fotografi në të cilën shihet duke e puthur Andrrën, por ajo që bie në sy është barku i saj i cili duket paksa i fryrë.

A thua ajo është shtatzënë sërish!

@andrracouture @e_m_photography_

A post shared by Sinan Hoxha (@sinanhoxha_) on