Shpallje

Adriana Matoshi është ndër aktoret më të suksesshme kosovare, shkruan ORAinfo.

Së fundmi ajo është aktive në serialin “O sa mirë” me rolin e Sasës i cili është ndër më të pëlqyerit në serial.

Adriana edhe pse duket shumë e re, ka qenë e martuar dhe ka fëmijë edhe pse është e divorcuar nga bashkëshorti.

Kaona është vajza e saj e madhe, e cila është një vajzë shumë atraktive.

E sot në postimin e fundit ajo është shfaqur së bashku me nënën e saj Adrianën duke pirë të dyja shisha…