Shpallje

Meda është ndër këngëtarët me të dashur për publikun, shkruan ORAinfo.

Këtë e dëshmon edhe fakti se sa shumë është i ftuar në dasmë, që do të thotë është i përzgjedhuri i tyre për ditën më të rëndësishme të jetës.

Meda është i martuar me Lulën dhe ka fëmijë, të cilët janë një familje shumë e bukur dhe e lumtur.

E këngëtarja e njohur Vjollca Haxhiu ka publikuar sot një fotografi me Medën e cila thotë se ai i dhuroi disa trëndafila…