Shpallje

Edhe një festë…

Engjëllusha ka publikuar një fotografi të bukur të Njomzës Njomza Salihu vajza e madhe e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit, feston sot ditëlindjen, shkruan rtv21.tv

E padyshim se një nga urimet më të mira për të ka ardhur nga motra e saj.

Engjëllusha ka postuar një fotografi në rrjetin social Instagram në të cilën ka lënë një urim për Njomzën.

“Urime ditëlindjen zemra jem”- ka shkruar Engjëllusha sipër fotografisë. Ndryshe, kujtojmë se Njomza ka një sallon bukurie dhe përkujdeset për dukjen e shumë prej fytyrave të njohura në estradë.