Shpallje

Raportet e afërta të këngëtares Rihanna dhe miliarderit Hassan Jameel janë diskutuar mjaft shumë në media.

Gjithçka nisi pas fotove të tyre në Spanjë, të cilat qarkulluan në rrjetet sociale, shkruan lajmi.net

Por askush nuk ka ditur ndonjë detaj tjetër rreth jetës dhe karrierës së arabit, mashkullit me të cilin këngëtarja e njohur po kalon momente të këndshme dashurie.

Së fundi The Sun kanë publikuar një sekret të madh për Hassan ku thuhet se para se të njihej me Rihanna-s i ka dhënë fund martesës me vajzën e quajtur Lina.

Image

Megjithatë, ky lajm ka habitur të gjithë fansat e këngëtares, të cilët janë me miliona në të gjithë botën. “The Sun” gjithashtu ka theksuar se Lina, ish-bashkëshortja e miliarderit e ka hedhur pas krahëve ndarjen dhe ka nisur një jetë të re./Lajmi.net/

Image