Shpallje

Me daljen e saj të parë velina e emisionit të Ermal Mamaqit ka bërë që të gjithë të çmenden për shkak të pamjeve provokuese që ofroi, ajo i ka mahnite  me vallëzimin e saj tejet seksi, shkruan Gazeta Blic. 

Bëhet fjalë për bionden bukuroshe Kejvina Kthella.

Kejvina  është vajza e cila ditët e fundit ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve pasi ekspozoi më shumë seç duhej në emisionin.

Ajo në rrjetin social ka postuar një fotografi ku ajo është shfaqur në të zeza por që gjoksin e ka ekspozuar në mas të madhe.

Edhe përmes kësaj foto Kejvina ka arritur të tërheqë vëmendjen, ndërkohë që gjithmonë e shohim mjaft të kuruar dhe në formë.