Shpallje

Seriali “Kloni” mbërtheu pas vetes mijëra shikues shqiptar, shkruan GazetaBlic.

Protagonistët e këtij seriali ishin Lukas dhe Zhade, por rol të rëndësishëm kishte dhe aktorja e cila kishte rolin e “Maizës”.

Aktorja braziliane Daniela Escobar luajti rolin e një gruaje e cila ka kaluar jetën pranë një personi i cili dashuronte një grua tjetër, por këtë rol e bënte më të fuqishëm vajza e saj, ‘Meli’ e cila filloi të drogohej.

Por sa ka ndryshuar ‘Maiza’ sot? ju sjellim disa fotografi se si duket ajo sot.

 

One more #tbt 😜make divino do querido Wilson Eliodoro!! 😍 Saudades!!

A post shared by danielaescobarofficial (@danielaescobar) on