Shpallje

Xhensila Myrtezaj me ëmbëlsinë që e karakterizon arriti të bëhet një nga emrat më të dashur për publikun shqiptar, shkruan GazetaBlic.

Ajo dhe Bes Kallaku kurorëzuan lidhjen e tyre me martesë në vitin 2017, martesë kjo e cila bëri bujë në medie, pasi çifti bën tri organizime të ndryshme për tri netë radhazi.

Xhensila Myrtezaj është emri që përmendet gjithëherë kur është fjala për thjeshtësinë.

E tillë është dhe fotografia e fundit e publikuar në Instagram, ku Xhensila po duket e mrekullueshme.

Projekti i saj i fundit është ai me titull “Çelësi i zemrës”  i lansuar para një muaji, këngë kjo të cilën Xhensila e këndoi ditën e martesës pasi i dedikohet bashkëshortit të saj, Bes Kallakut.