Shpallje

Marina nuk e ka zakon humorin por megjitatë edhe ajo ndonjëherë e lëshon ndonjë batutë në rrjetet sociale.

Është prej moderatoreve më me zë të momentit dhe bashkë me motrën e saj, po pushtojnë ekranin shqiptar, përcjell ORAinfo.

Martesa e saj me Getin e bëri nusen më të komentuar të vitit dhe Marina ende është prezente në media me risitë që po sjell.

Ajo së fundi ka postuar një fotografi me dikë të panjohur në shtratin e saj.

Për më shumë shikoni sensin e humorit të nuses së Getit.