Shpallje

Genta Ismajli ishte njëra nga këngëtaret më të preferuara për fizikun e saj, shkruan GazetaBlic.

Ndonëse është mot jo i mirë, por ajo ka zgjedhur t’ia bëj vetes ‘verë’, duke gjetur pak kohë relaksi për veten.

Ajo ka publikuar një fotografi në Instagram ku ajo shfaqet mjaft e nxehtë.

B R E A T H T A K I N G 🌬

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli) on

Genta Ismajli shpesh është akuzuar dhe për operacione plastike, por vet këngëtarja ka pranuar se ka bërë vetëm buzët.

Janë bërë gjashtë muaj që nga lansimi i projektit të fundit të Gentës. Kënga “Dy dashni” ka arritur të marrë deri tani mbi 19 milionë klikime.