Shpallje

Ajo njihet si njëra prej modeleve më ‘bombastike’ të PlayBoy.

Dhe tani bukuroshja amerikane, Lindsey Pelas e cila është 26 vjeçe, po i ‘çmend’ meshkujt në gjithë globin.

E bukur, me stil dhe me asete që çdo femër do të donte t’i kishte. Kështu mund ta përshkruajmë bukuroshen Pelas e cila gjatë muajit Maj të vitit 2014-të, ishte shpallur si “Playboy Cybergirl”.

E lindur në vitin 1991, modelja nga Louisiana është një nga femrat më të dëshiruara nga meshkujt falë asteve të bujshme që ka. Ajo njihet për gjoksin e saj të madh e po ashtu edhe për të pasmet të cilat nuk mund t’i lini anash.

Më poshtë disa imazhe seksi të saj.