Shpallje

Adelina Ismajli pas heshtjes së gjatë çdo ditë e më shumë po i  befason fansat e saj dhe jo vetëm ata por edhe burrin e saj.

Vazhdimisht po ekspozohet në rrjetet sociale dhe rrjedhimisht edhe në media, përcjell ORAinfo.

Si kurrë më parë Adelina po i kushton një vëmendje të veçantë grimit profesional, pasi me të po qëndron në formë.

Ajo për këtë natë ka zgjedhur të transformohet për burrin e saj, të cilin do ta surprizoj me këtë pamje.