Shpallje

Elvana Gjata është emri i cili është dëgjuar kudo së fundmi.

Dokumentari, gjashtë këngët e saj pjesë e albumit ‘3’ ishin arsyeja që ajo e dëshmoj edhe njëherë që është një super artiste, shkruan lajmi.netNë videot muzikore është diskutuar edhe pamja e saj, se si pa provokuar është dukur me shumë stil.

Por askush nuk e ka vënë re detajin se rrobat e këngëtares së njohur kanë qenë rroba kat të meshkujve por broshi i vendosur në njërin krah, bukuria dhe thjeshtësia e saj e ka shpërqëndruar këtë vëmendje./DardaniaPost.com