Shpallje

Këngëtari i ri i talentuar Erdon Haziri së fundi ka publikuar projektin më të ri, të titulluar ”Sa gabim”.

“Sa gabim” është një këngë baladë më tekst që trajton një fabul të dashurisë.

Kënga është punuar nga Beni Baksi shkruan gazetaora.

”Sa gabim” është projekti i parë origjinal që sjell Haziri, ndërsa vlen të ceket që këngëtari ka pasur suksese edhe në disa këngë te përpunuara gjatë programeve festive 2018 nga produksionet VizoniLibonia dhe Ardi./GazetaOra/