Shpallje

Luana është ‘single’ dhe e vetme po e feston këtë festë edhe pse ka shumë meshkuj që e dëshirojnë për këtë natë.

Moderatorja nga Shqipëria është ngushëlluar me urime të shumta nga fansat e shumtë të saj për këtë festë, përcjell ORAinfo.

Ajo për më shumë ka publikuar këto mesazhe në profolin e saj duke i falënderuar publikisht ata.

Luana edhe pse është përfolur për një lidhje të saj me ish të dashurin e Dafinës, në këtë ditë që iu dedikohet të dashuruarëve, dy të përfolurit nuk u panë së bashku.