Shpallje

Prezantuesja kosovare, Liberta Spahiu gjithnjë siguron të rrëmbejë vëmendjen e shtypit rozë, shkruan Gazeta Blic.

Ajo vazhdon të shquhet si njëra ndër figurat më atraktive të ekranit, poashtu edhe rrjeteve sociale nuk i mungon. Në llogarinë e saj ‘Instagram’, numëron mbi 160 mijë ndjekës për të cilët nuk heziton të shpërndajë imazhe seksi.

E këtë të fundit ka vendosur të na sjellë më ndryshe gjersa shihet e mbuluar, ndoshta këtë shami Libi e ka vënë për modë.

Duhet theksuar se Liberta ka më se një dekadë që drejton emisionin Prive si autore dhe prezantuese e që asnjëherë nuk ndalet së punuari në projekte të reja.