Shpallje

Xhensila Myrtezaj është këngëtarja më e dashur për publikun tonë, shkruan ORAinfo.

Ajo është e njohur për këngët e saj të suksesshme si dhe për bukurinë dhe stilin e saj.

Xhensila është shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime nga më të ndryshmet.

Ajo së bashku me burrin e saj Besin po kalojnë pushime shumë të këndshme, të cilat Xhensila po i shoqëron me shumë fotografi.

E në disa prej tyre ajo duket se ka shtuar kilogram kohëve të fundit.

Shikoni vet fotografitë më poshtë…