Shpallje

‘Miss Shqipëria’ 2009, modele, prezantuese dhe aktore të gjitha këto i posedon kjo bukuroshe shqiptare, shkruan Gazeta Blic.

Është fjala për Kadrie Canollin e cila është e përfshirë në profesione të shumta, por momentalisht është prezantuese në televizionin publik të Kosovës, në kuadër të emisionit ‘Telebingo’.

Kadria hyn në mesin e moderatoreve më seksi shqiptare, e cila shquhet për linjat trupore bombastike ku padyshim që nuk përton t’i vë në pah. Por, në këtë të fundit na shfaq fytyrën e saj të mrekullueshme.

Kujtojmë se moderatorja Canolli, u zgjedh ‘Miss Shqipëria’, në vitin 2009.