Modelja e njohur është në qendër të vëmendjes vazhdimisht duke u komentuar për pozat provokative të saj, shkruan Gazeta Blic.

Është fjala për Franceska Jaçen, e cila çdo ditë sjellë të reja nga pamja e saj. Kësaj here modelja 23 vjeçare me shikimin tërheqës që bënë, padyshim qe do rrëmbejë zemrat e njerëzve me këto fotografi përvëluese me bikini.

Më poshtë shikoni imazhet dhe binduni..

Duhet theksuar, se modelja Jace është bërë pjesë e publikut që nga pjesëmarrja në reality show ‘Big Brother 5’.

Këtë verë Françeska, është diskutuar për lidhjen e saj me Andi Gecin, megjithatë ajo nuk ka dashur të japë prononcim rreth kësaj çështje.