Hemres Nikaj, i njohur ndryshe si Zogu i Tiranës u bë i njohur në “Aldo Morning Show”. Së fundmi atë e gjejmë në emisionin “Ditë e Re” në “Ora News”, ku nuk i kursen batutat e ndonjëherë edhe ato eksplicite.

Por, ajo që Nikaj ka bërë doitën e sotme në transmetim të drejtpërdrejtë ka bërë për ujë të ftohtë moderatoren dhe kolegen e tij, Dajana Shabanin.

Gjatë lidhjes direkte me studion, Zogu i Tiranës, i cili ndodhej në sheshin “Skënderbej”, nisi të kërcente e të këndonte ndërsa në një moment u shpreh: “O ta hënksha pi-pi-pip-pip-pi o Dajana!”

SPONZORIZIM: Për shpallje të vogla që nga viti 2000, vizitoni www.SHPALLJE.biz