Shpallje

Rritja e flokeve eshte nje problem ne mbare boten. Shume femra nuk kane lene asnje menyre pa e provuar qe floket ti rriten sado pak. Keto tre menyra qe do tju tregoj une jane vertet shume efikase dhe do te habiteni se sa shpejt do tju rriten floket.

Mbi te gjitha jane shume te thjeshta per tu realizuar dhe nuk ka aspak kosto. Floku eshte gjysma e bukurise ndaj nqs ato nuk jane ne forme as ne nuk do te jemi ne forme. Filloni sa me shpejt nga puna qe ti beni keto super receta

Menyra e dyte ka te bej me perzierjen e 3 vajrave te ndryshem.

2 luge vaj ricini

2 luge vaj kokosi dhe

2 luge vaj bajamesh.

Perziejni mire keto vajra dhe lerini te veprojne si nje maske per me shume se 45 minuta shprehet keshillabukurie.com . Nese kete recete e beni sa here qe beni dush floket tuaj do te rriten 3 deri ne 4 cm ne jave.

Menyra e trete:

Menyra e trete ka te bej me shplarjen. Shplarjen e fundit duhet ta beni me uje te ftohte ku keni hedhur nje gote uthul MOLLE. Nese edhe kete e beni rutine floket tuaj do te rriten 1 deri ne 2 cm ne jave. Pra mikesha besoj se e kuptuat qe sekreti eshte qe te realizoni te treja menyrat te pakten 2 here ne jave dhe floket do te rriten 6 deri ne 9 cm shkruan keshillabukurie.