Shyhretja e tepron me fotoshop, duket sikur kukull e plastikës

Shpallje

Shyhrete Behluli sikur këngëtaret e reja të estradës po mundohet të jetë në formë.

Por për këtë tendencë ajo e ka kundër moshën e saj, përcjell ORAinfo.

Shyhretja për të arritur perfeksionin po përdor fotoshopin më shumë se ç’duhet.

Në një fotografi të fundit ajo po duket krejtësisht artificiale dhe ka humbur edhe pamjen që ka në të vërtetë.