Shpallje

Nora Istrefi ka një befasi për fansat e saj.

Këngëtarja është duke përgatitur një këngë të re për ata dhe si çdo herë është përgatitur mirë që të duket bukur në videoklip, përcjell ORAinfo.

Por këtë befasi ia prishi grimeri i saj, i cili ka publikuar një pamje të saj edhe para se ajo vetë të publikojë.

Një grim transformues që Nora shpesh e bën, edhe këtë herë do t’iu shfaqet e ‘maskuar’.