Shpallje

Dasma e tyre bëri bujë në të gjitha mediat vendore, shkruan ORAinfo.

Çifti i shumë përfolur i shoëbizit, Getoar Selimi dhe Marina Vjollca kurorëzuan dashurinë e tyre me martesënë datë 2 shtator të vitit të kaluar.

Edhe pas dasmës ata vazhdojnë të jenë shumë të përfolur.

Të dy janë mjaftë aktiv në rrjetet sociale, ku bëjnë postime nga më të ndryshmet.

E ndërsa Marina ka publikuar një fotografi në të cilën po duket shumë e bukur dhe atraktive…

You’re never fully dressed without a smile😄 Thank you @diamond_dental

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on